![Привітання до 70-річчя з дня заснування заводу](https://merydian.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/08/70tyletye-750x500.jpg)
Привітання до 70-річчя з дня заснування заводу
Наші любі співробітники, клієнти, партнери, друзі!
Щиро вітаємо нас усіх із цією визначною датою – 70-річним ювілеєм нашого заводу! Так, в ці тяжкі часи складно святкувати від щирого серця будь які урочисті події, бо всі чекають на головне свято українців – нашу ПЕРЕМОГУ! На це працюють наші хлопці і дівчата на фронті, на це працюємо і ми тут у тилу.
В цей день бажаємо усім співробітникам нашого заводу натхнення, творчих успіхів, міцного здоров’я, і звичайно, мирного неба нам усім. Віримо, що наступний День Народження наш завод буде святкувати вже в мирній країні, що перемогла!