Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

 • Українська
 • English

Замовити консультацію

Залиште свої контакти, наш менеджер відповість на всі Ваші запитання

НАШІ ПОСЛУГИ

  • 3D ВИМІРЮВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ

   3D ВИМІРЮВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ

   Ми надаємо послуги з обробки та складання методик і програм вимірювання деталей у відповідності з попередньо наданими вихідними даними. Вимірювання за допомогою координатно-вимірювальної машини виконуються в лабораторії 3D-вимірювань.

  • ЛАЗЕРНИЙ РОЗКРІЙ МЕТАЛІВ

   ЛАЗЕРНИЙ РОЗКРІЙ МЕТАЛІВ

   АТ Меридіан ім.С.П.Корольова надає послуги лазерної різки конструкційної (чорної), нержавіючої листової сталі, а також алюмінієвих сплавів марок АД і АМц, використовуючи комплекс лазерного розкрою листових заготівок Bystronic BySprint 3015 швейцарської фірми Bystronic Laser AG.

  • БпАК «Spectator-М1» сільськогосподарського призначення

   БпАК «Spectator-М1» сільськогосподарського призначення

   Spectator – краще технічне рішення для агроконтролю. Мультиспектральне обстеження максимальної площі сільськогосподарських полів з повітря. Зображення з високою роздільною здатністю в мультиспектральному діапазоні певних культур. Обробка зображень після польоту.

НАШІ ПРОЕКТИ

ПРО НАС

Акціонерне товариство “Меридіан” ім. С.П.Корольова – це сучасне багатопрофільне підприємство, яке спеціалізується на розробці і серійному виробництві електронних приладів різного призначення виготовленні та постачанні механічних вузлів і деталей, наданні широго спектру послуг у відповідності з Європейськими стандартами.

завод меридиан

ГАЛЬВАНІЧНЕ ЦИНКУВАННЯ

Ми пропонуємо широкий спектр нанесення гальванічних покриттів практично на всі види матеріалів. Нанесення гальванічного покриття нашими фахівцями – це гарантія надання Вашим виробам твердості,зносостійкості,антифрикційних, антикорозійних і декоративних властивостей.

ЛАЗЕРНА РІЗКА МЕТАЛІВ

АТ Меридіан ім.С.П.Корольова надає послуги лазерної різки конструкційної (чорної), нержавіючої листової сталі, а також алюмінієвих сплавів марок АД і АМц, використовуючи комплекс лазерного розкрою листових заготівок Bystronic BySprint 3015 швейцарської фірми Bystronic Laser AG.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТОВАРІВ ІЗ ПЛАСТМАСС

Підприємство надає послуги лиття пластмасс під тиском на сучасному обладнанні (об’єм впорскування 1400 см3 і силою змикання  до 350 т.) з використанням Вашої прес-форми або ж, при необхідності, розробка конструкторської документації та виготовлення прес-форм під лиття будь-якої складності фахівцями підприємства.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

65 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ ЯКОСТІ

Команда висококваліфікованих та досвідчених фахівців гарантує якість продукції, індивідуальний підхід виконання кожного замовлення та пропонує широкий спектр послуг.

НАЙКРАЩІ РІШЕННЯ

Ми маємо досвід, фахівців та ресурси, щоб забезпечити вчасне виконання Ваших замовлень.

ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ

У своїй діяльності ми прагнемо дотримуватися принципів економічності, екологічності та соціальної відповідальності. Сталий розвиток та інноваційність – основи нашого економічного успіху.

завод меридиан
© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×