Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Грудень

    2

    2021
  • 281
Нові екіпажі операторів безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-М» готові до охорони державного кордону зі Білоруссю та РФ

Нові екіпажі операторів безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-М» готові до охорони державного кордону зі Білоруссю та РФ

У Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України завершилася підготовка персоналу відділень повітряної розвідки Сумського та Житомирського прикордонних загонів.

Під час навчання прикордонники вивчали призначення, можливості та тактико-технічні характеристики безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-М». Не залишилося осторонь й вивчення змісту керівних документів з організації та виконання польотів державної авіації, вимог аеронавігаційного, метеорологічного та орнітологічного забезпечення польотів.

Після опрацювання теоретичних питань оператори безпілотних авіаційних комплексів здійснювали обстеження визначених районів, виявляли порушників або ознаки протиправної діяльності, займалися розробкою та записом маршруту польоту.

За результатами підготовки весь персонал отримав відповідні допуски та продемонстрував достатній рівень знань, умінь та готовність до виконання завдань з повітряного моніторингу державного кордону.

Ми щиро пишаємося тим, що авіаційні комплекси саме нашого виробництва ефективно застосовується Державною прикордонною службою України ще з 2016 року та прийняті на озброєння. Фахівці нашого підприємства щиро вдячні підрозділам Державної прикордонної служби України за позитивні відгуки щодо нашого виробу, ефективну організацію взаємодії щодо супроводження виробу протягом його життєвого циклу та бездоганно налагоджену співпрацю в частині підготовки операторів БпАК.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×