Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Листопад

    11

    2021
  • 365
Наш завод розпочинає впровадження проекту  з виробництва вітчизняних бойових роботів

Наш завод розпочинає впровадження проекту з виробництва вітчизняних бойових роботів

10 листопада 2021 року ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, ТОВ «Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge і команда розробників проекту «Мобільні бойові роботи» підписали договір про співпрацю. Це стало першим кроком з реалізації п’яти інноваційних вітчизняних ідей для оборонної сфери.
Проекти були відібрані серед проектів-фіналістів конкурсу старт-апів Sikorsky Challenge-2021, створених українськими науковцями та винахідниками. Ці розробки пройшли попередній відбір, під час якого фахівці нашого підприємства оцінювали їхню інноваційнїсть, технологічну завершеність, можливість розгортання виробництва на потужностях «Меридіану» тощо.

Найпершим плануємо реалізувати проект «Мобільні бойові роботи». Безекіпажні наземні компактні машини, які мають намір продукувати на підприємстві Укроборонпрому, призначено для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогньової підтримки та розмінування.
Холдинг Sikorsky Challenge забезпечить маркетинговий супровід, а наш завод – серійне виробництво.

«Це має стати ще одним з вдалих прикладів співпраці між наукою та виробництвом, – розповідає Голова Правління В’ячеслав Проценко. – Наш завод готовий до таких викликів і наш пріоритет на сьогодні – це налагодження виробництва бойових мобільних роботів, які можуть стати зброєю майбутнього, значно підсилити обороноздатність нашої держави та дати потужний імпульс для подальшого розвитку інноваційних сфер економіки».

Інші чотири проекти, реалізацію яких планують розпочати згодом, стосуються протидії ворожим БПЛА, розмінування територій за допомогою дронів, мережевих технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору у видимому та інфрачервоному діапазонах частот та високоточного наведення засобів ураження повітряних об’єктів, а також створення економічного електродвигуна.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×