Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Вересень

    22

    2021
  • 296
НАШІ ВИРОБИ ЛЕТЯТЬ НА МІСЯЦЬ!

НАШІ ВИРОБИ ЛЕТЯТЬ НА МІСЯЦЬ!

Шановні колеги, хочемо поділитися з вами надзвичайною та хвилюючою новиною: ВАТ Меридіан ім.С.П.Корольова було запрошено до співпраці над українською частиною космічної місії на Місяць, яку впроваджує Британська компанія Spacebit у партнерстві з підприємствами з різних країн світу. Перший старт заплановано на весну 2022 року. Місія є частиною програми NASA CLPS (Commercial Lunar Payload Services – Комерційна Програма Обслуговування Вантажів на Місяці). Цей політ стане першою місією за участі України на Місяці.

Корисні вантажі, які буде доправлено на Місяць в рамках першої доставки, охоплюють різні сфери: від дослідження місячного ґрунту і випробування технології відбору зразків, до збирання інформації про теплові властивості Місяця та магнітне поле.  Спочатку буде здійснено доставку обладнання до Lacus Mortis, великого кратера на ближній стороні Місяця, потім до Oceanus Procellarum, цікавої з наукової точки зору темної плями на Місяці.

Для участі в цій амбітній програмі буде задіяно нашу випробувальну лабораторію, яка здійсніть перевірку обладнання, що буде використовуватись на Місяці на кліматичні та механічні стреси. А наша унікальна “гаряча камера” з джерелами іонізуючого випромінювання потужністю до 13 ступеня, дозволить провести випробування цих приладів та обладнання на радіаційну стійкість та радіаційне старіння. Також в планах виготовлення надлегких та надміцних механічних конструкцій для обладнання місяцеходу, який вже за рік почне обстеження кратеру Lacus Mortis.

Ще у далекому 1972 році саме за участь у космічних програмах Байконуру нашому заводу було присвоєне почесне ім’я С.П. Корольова! І ось, через 50 років після цієї видатної події, у 2022 році, в нас знов буде можливість доторкнутись до майбутнього та спостерігати, як вироби, виготовлені на нашому підприємстві, підкорюють космос!

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×