Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Вересень

    14

    2021
  • 242
Нарада щодо реалізації програми розвитку ракетної техніки та ракетно-реактивного озброєння

Нарада щодо реалізації програми розвитку ракетної техніки та ракетно-реактивного озброєння

Представники ВАТ Мердіан ім.С.П.Корольова прийняли участь у нараді щодо реалізації програми розвитку ракетної техніки та ракетно-реактивного озброєння.

10 вересня 2021 року за головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського відбулась нарада щодо реалізації програми розвитку ракетної техніки та ракетно-реактивного озброєння.

У нараді прийняли участь Голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай та керівники підприємств ракетної кооперації з усієї України. Обговорювалися ключові питання щодо розгортання комплексу заходів зі створення нових зразків ракетного озброєння.

Керівництвом країни передбачено до 2031 року витратити понад 200 млрд грн для реалізації планів щодо постачання у війська ракетного озброєння власного виробництва. Приймаючі до уваги досвід плідної співпраці ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова з КБ «Південне» наше підприємство готове до продовження розробок, випробувань та подальшого серійного виробництва комплектації для вітчизняної ракети.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×