Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Серпень

    13

    2021
  • 243
Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ

Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ

Цими днями в Київському Політехнічному інституті ім.І.Сикорського проходить Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ».  В рамках Фестивалю 12 серпня працював й Міжнародний оборонний інвестфорум, де обговорювалися стратегічно важливі проблеми й розвиток оборонної промисловості України. В роботі форуму прийняли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусев, представники дипломатичних місій в Україні.

В рамках Фестивалю також працювала й експозиція інноваційних продуктів оборонної галузі України. Зіркою виставки, без перебільшення, можна назвати проект БпАК Spectator, адже він народився саме в стінах Київської Політехники, та вперше був представлений інвесторам та промисловості України в далекому 2014 році саме на фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

На той момент це була «ідея-концепт», прототип, без креслень та документації. Однак, завдяки сумлінній праці науковців Київської Політехніки, конструкторів та технологів нашого заводу, фінансуванні та організаційній підтримці Фонду ім.Ак.Михалевича, весь шлях розвитку інноваційного продукту – від ідеї до серійного виробництва та першого продажу – було пройдено за 8 місяців. Вже у травні 2015 року було укладено перший договір з Міністерством  Оборони України на поставку БпАК «Spectator» до лав Збройних Сил України. Більше 20 комплексів «Spectator» з 2016 року охороняють кордони нашої країни, слугуючи «очима» прикордонникам.

Звичайно, за час, що минув, виріб декілька разів докорінно модернізувався. Були пройдені Державні Випробування, безпілотник прийняли на озброєння й Прикордонна Служба України, й ЗСУ. Конструктори заводу разом з науковцями КПІ та Академії Наук України продовжують випробовувати нові рішення та розвивати лінійку безпілотних комплексів нашого виробництва.

В цьому році представники нашого заводу запрошені до роботи міжнародного журі Фестивалю  «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ». З 120 проектів вони відберуть найкращі та найсучасніші рішення, які, можливо, вже за рік будуть втілені у життя на нашому виробництві.

Бажаємо учасникам конкурсу натхнення та перемоги!

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×