Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Липень

    9

    2021
  • 324
Візит військово-повітряного аташе посольства США

Візит військово-повітряного аташе посольства США

9 липня 2021 року відбувся візит військово-повітряного аташе посольства США в Україні пана Джона Картера до підприємства ДК «Укроборонпром» ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова.
Під час візиту делегація відвіала унікальну вимірювальну лабораторію на території заводу, де знаходиться єдина в Україні “гаряча камера” з джерелами іонізуючого випромінювання потужністю до 13 ступеня: кобальт-60, цезій-137 та ін., яка дозволяє проводити випробування, регулювання та ремонт приладів, що вимірюють дозиметричні та радіометричні величини, а також проводити випробування приладів та обладнання на радіаційну стійкість та радіаційне старіння.

Також представники посольства США в Україні та вітчизняні партнери відвідали цехи механічної обробки металу та лиття з пластмас під тиском, де розташовані найсучасніші верстати ЧПУ виробництва США та Японії, 3Д координатна машина, та інше обладнання, що забезпечує високу якість кінцевих виробів. Саме вироби цих підрозділів становлять основну долю експортної продукції заводу та цікаві іноземним партнерам, які через ускладнену логістику та зростання цін «йдуть» з Китаю та шукають нові виробничі площадки в інших країнах. Представники іноземної делегації також високо оцінили комплектуючі для різних видів стрілецької зброї, що виготовляються на замовлення інших компаній саме в цих підрозділах.

Крім того, делегації була продемонстрована сучасна лінія виробництва безпілотних літальних апаратів БпАК «Spectator M1».  З  2015 року різні модифікації БпАК «Spectator M»  поставляються Збройним Силам України, Державній Прикордонній Службі України та прийнятий на озброєння обома відомствами. За характеристиками безпілотний не поступається кращим світовим аналогам, при цьому коштує в рази дешевше. Делегації були продемостровані й розробки нової лінії безпілотників коптерного типу – БпАК «Берегиня», заводські випробування якого завершуються.  При вазі всього у 2 кг та габаритних розмірах 35х30 см, коптер оснащений гіростабілізованим змінним модулем цільового спорядження (камера/тепловізор/фотоапарат), тривалість польоту складає до 45 хв, передача даних онлайн відбувається на відстані до 12 км. При таких показниках, при старті за 5 км до місця безпосереднього проведення місії БПЛА дістається менше ніж за 5 хвилин. Це дає можливість провести розвідку максимально ефективно та безпечно повернути апарат у місце старту.

Також було обговорено можливі напрямки співпраці: збирання на виробничих потужносях заводу легендарної гвинтівки М4 за ліцензією США та впровадження сумісних проектів з розробки та виготовлення безпілотних літальних апаратів різних класів та типів. В обговоренні прийняли участь представники партнерських організацій: компаній Worldwide Aeros Corporation, США, «Україно-Американське Бюро промислового сервісу» (Україна) та ТОВ «Танос Текхнолоджи» (Україна).

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×