Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Червень

    22

    2021
  • 350
Презентація передових виробів ВАТ «Меридіан» на Форумі інноваційних виробництв

Презентація передових виробів ВАТ «Меридіан» на Форумі інноваційних виробництв

Минулий тиждень був дуже багатим на комунікаційні заходи. Одночасно з виставкою «Зброя та безпека 2021», 17 червня в Індустріальному парку «Біла Церква» проходив Форум інноваційних виробництв. Під час форуму підприємці, представники державної та місцевої влади, інвестори та виробники обговорили Промислову стратегію України, можливості залучення фінансування для впровадження інноваційних проектів на виробництві, підвищення ефективності виробництва завдяки інноваційним технологіям управління, тощо.

В рамках форуму працювала й експозона, де виробники мали можливість продемонструвати різноманітні інноваційні продукти. ВАТ «Меридіан» ім. С.П.Корольова представив свою лінійку безпілотних авіаційних комплексів БпАК: принципово нову розробку БпАК коптерного типу «Берегиня» та вже відомий БпАК «Spectator M1» зі значно покращеними характеристиками.  Також на експозиції були представлені й новітні вироби для цивільного ринку – Smart-системи обліку електроенергії «Меридіан».

Використання безпілотників в різних галузях – це, наразі, світовий тренд. Окрім завдань з безпеки та охорони, безпілотники вже застосовуються провідними країнами світу в галузях сільського господарства, логістики, природоохоронній діяльності. Вони  збирають дані для цифрової копії фізичного об’єкта або процесу; відстежують екологічні ресурси, допомагають у пошуку потерпілих та при оцінці збитків після стихійних лих.

Окремо треба відзначити й можливість використання безпілотників для обслуговування інфраструктури:  перевірка мостів, залізниць, ліній електропередач, трубопроводів, веж мобільного зв’язку; будівництва тощо. Маючі в своїй лінійці як БпАК коптерного, так і БпАК літакового типу, ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова має можливість повністю забезпечити потреби різноманітних галузей.

Представлені в ході форуму Smart-системи обліку енергії «Меридіан» – так звані «розумні системи» теж користуються неабияким попитом. Вони можуть приносити користь як споживачам електроенергії, так і компаніям-операторам систем розподілу, які обслуговують розподільні мережі електроенергії (в минулому – обленерго). Як і будь-який інший прилад обліку, вони не допомагають знизити об’єм споживання електроенергії. Але в процесі переходу на зонний облік споживачі можуть досягнути суттєвої економії. Адже в Україні нічний тариф удвічі нижчий, ніж денний. Тому будь-який українець може економити на електриці, вмикаючи на ніч пральну або посудомийну машину, а також інші енергоємні прилади. Або поставити на зарядку електромобіль.

Для компанії-оператора системи розподілу Smart-лічильники, встановлені не тільки в квартирах, але й на їхніх об’єктах, дають можливість оперативніше ідентифікувати події пов’язані з порушенням обліку, складати баланси в ланках своїх мереж та проводити первинний моніторинг якості параметрів електроенергії. А обмін інформацією в режимі реального часу загалом підвищує надійність експлуатації й обслуговування мережі.

Більш детально про характеристики інноваційної продукції ВАТ «Меридіан» можна дізнатись у відповідних розділах нашого сайту.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×