Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Червень

    18

    2021
  • 496
Нові розробки ВАТ «Меридіан» ім.С.П. Корольова було представлено на виставці «Зброя та безпека 2021»

Нові розробки ВАТ «Меридіан» ім.С.П. Корольова було представлено на виставці «Зброя та безпека 2021»

Сьогодні, 18 червня 2021 року, закінчує свою роботу головна виставка України у галузі безпеки. На цю подію довго чекали й представники оборонно-промислового комплексу, й потенційні клієнти, адже через пандемію, що охопила світ, виставку переносили двічі.

Цього року на загальному стенді ДК «Укроборопром» було предтавлено більше 140 експонатів – продукції військового та подвійного призначення. Наші фахівці продемонстрували на виставці два основні продукти лінії безпілотників: принципово нову розробку БпАК коптерного типу «Берегиня» та вже відомий БпАК «Spectator M1» зі значно покращеними характеристиками.

БпАК «Берегиня» призначений, в першу чергу, для розвідувальних місій. При вазі всього 2 кг та габаритних розмірах 35х30х10 см, коптер оснащено гіростабілізованим змінним модулем цільового спорядження, що дозволяє за 5 хвилин замінити денну камеру на тепловізор або фотоапарат, в залежності від завдання. Тривалість польоту БпЛА становить до 45 хв, передача даних онлайн відбувається на відстані до 12 км. При таких показниках, при старті за 5 км до місця безпосереднього проведення місії БпЛА дістається менше ніж за 5 хвилин. Це дає можливість провести розвідку максимально ефективно та безпечно повернути апарат у місце старту.

Основна модернізація БпАК «Spectator M1» стосувалась цього разу подовження тривалості польоту безпілотника. Завдяки використанню інноваційних підходів до силової установки, поліпшенню бортової електроніки тощо, тривалість польоту зросла з 2-х до 4-х годин, що значно розширює можливості при плануванні місії, та тактику використання безпілотника.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×