Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Травень

    11

    2021
  • 271
Керівництво ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова приймає участь у роботі Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни”

Керівництво ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова приймає участь у роботі Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни”

Як Держава дбає про безпеку сьогодні та якою вона буде за кілька років, якими є і повинні стати Українська армія, Національна гвардія, Служба безпеки, Національна поліція, Державна прикордонна служба, що зроблено у сфері інформаційної безпеки, розвитку оборонно-промислового комплексу, які реформи Україна буде проводити та до яких кроків вдаватиметься заради членства в НАТО, – про все це говорять перші особи держави, посадовці, вітчизняні та міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни” 11-13 травня 2021 р.

До роботи форуму залучено й представників оборонного комплексу України. Наш завод представив зразки своєї серійної продукції, яка зараз захищає кордони нашої країни та слугує «очима» для бійців на Донбасі: Безпілотник «Spectator-М1».

Також на форумі представлено нову розробку наших науковців і інженерів – безпілотний авіаційний комплекс коптерного типу «Берегиня», який наразі завершує цикл заводських випробувань та буде готовий для серійного виробництва найближчим часом. Безпілотник важить всього 2 кг, однак може нести усе корисне навантаження , необхідне для розвідки: денну камеру, фотоапарат, тепловізор. Коптер здатний передавати усі отримані розвіддані онлайн на відстань до10 км, та знаходитись у повітрі до 45 хв.

Подивитись онлайн трансляцію роботи форуму, поставити запитання та прокоментувати виступи можна на офіційній сторінці заходу .

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×