Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Травень

    7

    2021
  • 199
Безпілотники. Нові грані можливостей

Безпілотники. Нові грані можливостей

Усі розвинені країни cвіту намагаються постійно модернізувати свою інфраструктуру, це підвищує ефективність економіки та створює нові робочі місця. І безпілотна авіація наразі стає найдієвішим інструментом у цьому процесі. Безпілотники не лише стають частиною інфраструктури, але й впливають на модернізацію вже існуючої.

Чому інфраструктура України потребує безпілотників?

Ситуація з більшою частиною нашої інфраструктури трохи нагадує ходіння по колу. До того часу, коли ми закінчимо один раунд ремонту, нам доведеться починати все спочатку. Розробка систематичної програми профілактичного обслуговування нашої інфраструктури вимагає інноваційного мислення. Щоб примножити наші зусилля та зменшити витрати, нам потрібно працювати розумніше, а не більше, використовуючи технологію, тобто нам потрібно отримувати більше результатів із меншими витратами. Саме безпілотники стають ідеальним інструментом для цього.

Щоб дати уявлення про масштаби, з якими ми маємо справу, перелічимо лише декілька цифр. Україна має 16155 мостів, із цієї кількості на сьогодні досліджено 35%, 22300 км залізничної колії, 169500 км автомобільних доріг, 45700 км трубопроводу, 105000 веж мобільного зв’язку, 50 діючих шахт, 2500 нафтових і газових свердловин, 23000 км високовольтних ліній електропередач. Ми не можемо ефективно перевірити всю цю інфраструктуру за допомогою звичайних спецмашин та робітників, що підіймаються на майданчиках по канатах. І якщо ми не можемо надійно перевірити інфраструктуру, ми не можемо сподіватися розумно витратити наші ресурси.

Останні 10 місяців наші науковці та інженери працювали над збільшенням тривалості польоту БпАК «Spectator M1». І ость 6 травня ми провели успішні випробування та підтвердили можливість польоту для модернізованої версії БПЛА – до 4х годин. Такий показник дозволяє значно збільшити функціонал використання нашого безпілотника саме для обслуговування інфраструктури: перевірка мостів, залізниць, ліній електропередач, трубопроводів, веж мобільного зв’язку; збір даних для цифрової копії фізичного об’єкта або процесу; відстеження екологічних ресурсів; пошук потерпілих та оцінка збитків після стихійних лих та багато іншого.

Сьогоденне та майбутнє важко уявити без БпЛА. І ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова приймає у цьому масштабному перетворенні інфраструктури України безпосередню участь, просуваючи якісні й надійні БпЛА в усі галузі народного господарства.

Безпечного польоту!

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×