Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Березень

    1

    2021
  • 293

ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова визнано інноваційним підприємством в Європі

26 лютого 2021 року ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова завершив сертифікацію на відповідність європейським стандартам інноваційного менеджменту (CEN TS 16 555-1 і CWA 15899) та отримав відповідний сертифікат на європейській платформі IMP³ROVE, в німецькому центрі компетенції Kearney. Проект впроваджено за підтримки ТПП України.
Інноваційний менеджмент (управління інноваційним процесом) – невід’ємна складова діяльності сучасного підприємства в усьому світі.  Він охоплює планування, організацію та стимулювання інноваційної діяльності, реалізацію інноваційних процесів, розрахованих на здобуття конкурентних переваг і зміцнення ринкових позицій підприємства.
Тривалий час об’єктом управління був стабільний виробничий процес, незмінна виробничо-технічна база, відносно стійка номенклатура продукції з високим рівнем стандартизації. Інноваційний процес мав короткостроковий локальний характер і реалізувався завдяки знанням спеціалістів і керівників із залученням ресурсів і методів, сформованих для стабільних процесів. Зрозуміло, що використання інструментів, які створені для принципово іншої системи, не дають бажаного ефекту, а нові економічні умови, що склалися сьогодні, вимагають інтенсивної інноваційної діяльності, підвищення уваги до ефективності організації досліджень і розробок, організації нововведень на всіх стадіях життєвого циклу продукції, зниження інноваційних ризиків, суттевого скорочення термінів упровадження інновацій. Тому, без впровадження інновацій в управлінських моделях, сучасне підприємство не може залишатись конкурентоспроможним на світовому ринку.
Більшість європейських компаній вже перебудували свої управлінські системи з врахуванням необхідності управляти інноваціями на підприємствах. В Україні, за даними ТПП, лише 98 підприємств пройшли сертифікацію інноваційного менеджменту.  ВАТ «Меридіан» ім. С.П.Корольова гордий бути в їх числі та відповідати високим вимогам європейським стандартам інноваційного менеджменту (CEN TS 16 555-1 і CWA 15899).

IMA_AA_Certificate_Joint Stock Company Meridian n. S.P.Korolyov

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×