Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Серпень

    3

    2020
  • 1182

ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова збільшує кількість ринкових виробів

Фахівцями ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова були завершені роботи щодо виводу на товарний ринок нових типів лічильників електричної енергії в трифазних та однофазних мережах змінного струму. На них були отримані сертифікати відповідності вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.
Вироби відрізняє привабливий дизайн, Висока якість та бюджетна ціна у порівнянні з вітчизняними та закордонними аналогами.
Мерид_ан СОЕ-1.02_14Т Сертиф_кат ТР 30_06_2020
Як розповідає директор Науково-технічного Центру Олег Присяжнюк: «Ім’я Королева підприємству було присвоєно за участь в космічних програмах СРСР і оснащення надточною вимірювальною апаратурою спеціальної лабораторії на космодромі “Байконур”. Оскільки більшість наших приладів розроблялося для «космосу», усі вироби відрізняють унікальні показники з погрішностей вимірів. Ми робимо найточніші лічильники електроенергії, однофазні та трифазні. Завод виробив вже понад три мільйони таких лічильників не тільки для України, але і на експорт. Наші прилади закуповували Грузія, Казахстан, Киргизстан та інші країни колишнього СРСР. Наші лічильники ведуть облік навіть коли включені тільки мало-споживаючі гаджети. А прилади обліку багатьох інших виробників не можуть цього зробити – вони не підраховують витрат електроенергії, коли працює, наприклад, тільки радіоприймач. Крім того, ми ж розробили автоматизовану систему обліку електроенергії».

Нові типи сертифікованих лічильників від ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова вже в продажу! Замовляйте консультацію у відповідному розділі нашого сайту, й наш менеджер відповість на усі Ваші запитання!

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×