Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Липень

    22

    2020
  • 537

Фахівці ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова провели демонстраційні польоти БпАК «Spectator-M1» для представників лісогосподарств Київської області.


Фахівці ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова провели демонстраційні польоти БпАК «Spectator-M1» для представників лісогосподарств Київської області.

Протягом польотів представники лісогосподарств мали змогу не лише побачити, як працює безпілотний комплекс, але й власноруч спробувати керувати безпілотником в повітрі. «В цьому немає нічого дійсно складного» – розповідає керівник напрямку БпАК Дмитро Колесніков. «Оператор працює під час зльоту та посадки БПЛА, весь інший час з виконанням льотного завдання справляється автоматика. При цьому, оператор, звичайно, може в будь який час змінити маршрут, висоту, швидкість та інші параметри, для того щоб, наприклад, більш ретельно роздивитись якийсь об’єкт, що привернув увагу».

Безпілотні авіаційні комплекси вже використовуються у всіх провідних країнах світу організаціями, що опікуються питаннями управління природними ресурсами, в тому числі лісогосподарськими комплексами. За допомогою БпАК «Spectator-М1» в галузі природоохоронної діяльності можна вирішувати такі завдання:
Здійснювати постійний моніторинг лісових масивів. Спостерігаючи за територією з висоти 300-600 метрів в режимі баражування, БПЛА дозволить, наприклад, миттєво встановити місце займання пожежі задовго до того, як полум’я стане помітним спостерігачам периметру такої зони. Тепловізійна камера БПЛА дає можливість оцінити ступінь нагріву ґрунту та трав’яного настилу, визначивши заздалегідь потенційно небезпечні для виникнення пожежі ділянки.
Проводити повну та всебічну інвентаризацію лісних насаджень. За допомогою відео та фото камер БпАК складаються 2D та 3D карти лісних масивів, а мультиспектральна камера БПЛА дає можливість оцінити не лише площі, а й якість лісових насаджень, визначаючі їх вегетативні показники.
Фіксувати та миттєво реагувати на знаходження на закритих для вільного доступу територіях порушників периметру: «стихійних туристів» в заповідних зонах, браконьєрів, тощо.

З більш детальною інформацію про безпілотник можна ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×