Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Липень

    15

    2020
  • 622

ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова та Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник уклали Угоду про співпрацю


ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова та Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник уклали Угоду про співпрацю.

9 липня 2020 ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова з робочим візитом відвідав директор та наукові фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Наші гості ознайомились із виробничими потужностями заводу та побачили процес виготовлення безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-М1» на власні очі.

Також під час робочої зустрічі В’ячеслав Проценко, Голова Правління ВАТ «Меридіан» ім.С.П.Корольова та Олександр Галущенко, директор Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника підписали Угоду про співпрацю. Основна мета угоди це впровадження і використання в Україні та в світовому досвіді практичних результатів застосування безпілотної авіаційної техніки для задач природокористування, охорони довкілля, забезпечення цивільної безпеки та збереження біорізномаїття.

Укладанню угоди передували демонстраційні польоти БпАК «Spectator-М1» в Чорнобильській зоні, які відбувались 10-11 червня 2020 року.

Наразі, безпілотні авіаційні комплекси Spectator різних модифікацій активно використовуються нашими військовими, однак потенціал їх використання в інших галузях залишається недооціненим. Адже безпілотні авіаційні комплекси вже використовуються у всіх провідних країнах світу організаціями, що опікуються питаннями управління природними ресурсами, відомствами з реагування на надзвичайні стани, управління критичними об’єктами інфраструктури та охорони стратегічних об’єктів тощо.

З більш детальною інформацію про безпілотник, його характеристики та потенціал використання для вирішення різноманітних цивільних задач можна ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×