Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Червень

    19

    2020
  • 538

Презентація сучасного безпілотного авіаційного комплексу «Spectator M1» відбулась у Чорнобильській зоні

10-11 червня 2020 року фахівці нашого підрозділу безпілотної авіації провели демонстраційні польоти БПАК «Spectator M1»  для керівництва Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

З англійської мови назву Spectator можна перекласти як “спостерігач, що слідкує за дотриманням закону”. Саме таку функцію покладено на нашого “спостерігача” – безпілотника для постійного моніторингу периметру та стану зони відчуження.

Як показали польоти, використання БПАК «Spectator M1»  допоможе запобігати несанкціонованому перетину периметру зони та попереджати виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Завдяки курсовій камері безпілотник оглядає горизонт на десятки кілометрів вперед, що дозволить в режимі баражування миттєво встановити місце займання пожежі, задовго до того, як ознаки полум’я стануть помітними наземним спостерігачам периметру зони.

Денна цифрова відеокамера дозволяє помітити та встановити координати місцезнаходження людей, плавзасобів та автотранспорту, проводити інженерну інспекцію споруд на території Заповідника.

Тепловізор виконує аналогічні функції вночі, до того ж, дає можливість оцінити ступінь нагріву ґрунту та трав’яного настилу, визначивши заздалегідь потенційно небезпечні для виникнення пожежі ділянки.

Попереду тестові польоти з мультиспектральною камерою для наукових досліджень наших вчених в зоні відчуження, картографія та контроль рівня радіаційного забруднення важкодоступних територій.

З більш детальною інформацію про безпілотник можна ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×