Увага! Проводяться роботи по оновленню контента. Для актуальної інформації, зв’яжіться з нами…

  • Українська
  • English
  • Листопад

    28

    2018
  • 1362
ВАТ «МЕРИДІАН» ІМ. С.П КОРОЛЬОВА МОДЕРНІЗУВАВ БЕЗПІЛОТНИЙ АВІАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС SPECTATOR

ВАТ «МЕРИДІАН» ІМ. С.П КОРОЛЬОВА МОДЕРНІЗУВАВ БЕЗПІЛОТНИЙ АВІАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС SPECTATOR

ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», провело модернізацію безпілотного авіаційного комплексу Spectator, представивши модель М-1. Модифікація підсилила головні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби.

«Spectator-M1» має кращі характеристики в порівнянні з попередньою модифікацією, зокрема зменшено його вагу і збільшено тривалість польоту, а гарантована дальність передачі відеосигналу відтепер становить 35 км.
Комплекс обладнано новою наземною станцією управління. Зменшено шумність електродвигуна  «Spectator-M1», при тому що  діюча модель безпілотника є найтихішою в своєму класі.

Значно зменшено вагу зарядного пристрою. Апарат можна заряджати від бортової мережі автомобіля.
У комплекс інтегровано систему автоматичного визначення координат цілі. Вона автоматично конвертує координати об’єктів, знайдених під час зйомки, у систему СК-42, якою користуються артилеристи для наведення вогню.
Крім цього, завдяки застосуванню нового парашуту, значно зменшена швидкість приземлення.
Безпілотний авіаційний комплекс устатковується цифровою відеокамерою та тепловізором зі збільшеними кутами огляду. Завдяки захищеним каналам зв’язку, «Spectator-М1» може проникати у повітряний простір, що охороняється ворожими системами радіоелектронної боротьби, здійснювати розвідку і передавати відео-зображення та координати.

Безпілотний авіаційний комплекс «Spectator-M1» буде передано на державні приймальні випробування.

Тактико-технічні характеристики БпАК«Spectator-M1»

Призначення – здійснення повітряної розвідки
Практична стеля застосування – 3000 м
Швидкість – 120 км/год
Тривалість безперервного польоту – 3 год
Дальність передачі відеозображення – 35 км
Максимальний маршрут польоту – 200 км

Довідково

Розробка БпАК «Spectator-М» розпочалась у 2015 році за участі студентів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського. Вже в січні 2016 року ДК «Укроборонпром» передав військовим першу партію безпілотних комплексів. БАК “Spectator-M” прийняті на озброєння Державною прикордонною службою України (наказ №13-АГ від 11.01.17 р.). Наказом Міністра оборони України № 644 від 05.12.2017, безпілотні авіаційні комплекси «Spectator-M» допущено до експлуатації у Збройних Силах України на особливий період.

БпАК «Spectator-M» довів свою ефективність під час виконання задач у підрозділах Державної прикордонної служби України. Наразі понад 30 літальних апаратів «Spectator-M» здійснюють повітряний моніторинг державного кордону. Станом на листопад 2018 року безпілотники Прикордонної служби здійснили понад 1500 успішних вильотів та посадок.

© Copyright 2021 Prepared by Merydian WPT
Замовити×
Contact Us×